Sport jako nieodłączny element dnia, czyli jak zadbać o swoją garderobę?

przez | 27 września 2017

Współczesne kobiety cechuje duża aktywność, a wiele z nich uprawia codziennie bieganie, nordic walking czy też odwiedza siłownię. Jeśli uprawia się sporty na zewnątrz, jak wspomniane bieganie, przyda się odpowiednie ubrania. Sportowe bluzy damskie pomogą osłonić ciało przed chłodem, a równocześnie zapewnią mu „oddychanie”.

Bluzy damskie sportowe – jaki fason?

Jeśli szuka się bluzy do biegania, wówczas warto nabyć rozpinaną. Dzięki temu, jeśli zmienią się warunki atmosferyczne, można rozpiąć ją i zdjąć, nie przerywając biegu. Dobrze, aby była ona zaopatrzona w kaptur – gdy zacznie padać, można osłonić nim głowę i włosy. W chłodniejszych okresach posłuży z kolei jako zabezpieczenie przed chłodem. Damskie bluzy dresowe dresowe to szeroki wybór zarówno wciąganych przez głowę, jak i rozpinanych, z kapturami lub bez. Jeśli decydujemy się na zakup bluzy z kapturem, wówczas warto, aby miał on ściągacze, które pozwolą na lepsze osłonięcie głowy.

Bluzy damskie sportowe – jaki styl?

kobieta podczas biegania

Aktywne panie potrzebują bluz, które podkreślą ich dynamiczny styl życia. Popularne bluzy to nie tylko materiały jednokolorowe. Coraz większą popularność zdobywają bluzy, których kolor tułowia jest inny niż kolor rękawów. Takie modne bluzy damskie przyciągają oko i pozwalają wyglądać modnie i stylowo nawet podczas biegu przez park.

W tym dziale  Kobiece swetry oversize – jesienna kobiecość

Nie tylko sport

Oczywiście bluzy damskie to nie tylko egzemplarze dla pań biegających. Spory wybór to także bluzy, które można założyć zarówno do pracy, jak i na spotkanie z przyjaciółmi w barze czy na spacer z psem. Większość takich bluz to bawełna z domieszką poliestru, a także elastanu. Modne są bluzy z ciekawymi i abstrakcyjnymi motywami graficznymi w stonowanych kolorach. Choć spotyka się bluz z krótkimi rękawami, te z długimi są najpowszechniejsze i najpraktyczniejsze.

Bluza to element garderoby, który doskonale pasuje każdej kobiecie. Dlatego dobrze mieć w szafie co najmniej dwie bluzy na różne pory roku i okazje. Dziesiątki fasonów i stylów sprawią, że każda kobieta odnajdzie taką, w której będzie doskonale wyglądać i czuć się komfortowo.